Kadra

Założyciel i menedżer PMN Consulting – jest ekspertem w dziedzinie analiz i symulacji finansowych. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu programami wsparcia dla małych i średnich firm. W latach 1997-2001 był odpowiedzialny za prowadzenie wielu projektów pomocowych w Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Jako uczestnik wielu szkoleń i konferencji zapoznał się ze światowymi standardami działania konsultantów biznesu, m.in. w ramach 2 letniego Programu FIRMA 2000, prowadzonego przez ekspertów z USA na temat rozwoju działalności konsultingowej dla grupy polskich firm doradczych.

W latach 1999-2000 w ramach projektu Euro Info Centre brał udział m.in. w szkoleniach prowadzonych przez Dyrekcję Generalną ds. Przedsiębiorstw Komisji Europejskiej.

Jest trenerem i autorem programów szkoleniowych w zakresie finansów, rozwoju małego biznesu, wykorzystania technologii informatycznych.

Od roku 2001 prowadzi własną firmę, świadczącą usługi głównie dla Klientów z Dolnego Śląska. Od roku 2008 prowadzi również katolicką księgarnię internetową, dostarczającą książki i multimedia dla Polaków w kraju i zagranicą.